دانشنامه ولایت راویان اطلاع رسانی مدخل مقالات کتابخانه گروه های علمی کارگاه ها


حامیان دانشنامه

 
قال أمير المؤمنين علي بن ابي طالب عليه‏السّلام:
شيعتنا المتباذلون في ولايتنا، المتحابّون في مودّتنا.
كليني ؛ كافي ج 2 ص 236 ح 24 باب المومن علاماته و صفاته

شيعيان ما كسانى هستند كه در راه ولايت ما  از خود بذل و بخشش نشان مي دهند و در راه دوستى ما با يك ديگر محبّت دارند.
موسسه تحقيقاتي ولي عصر (عج)  به عنوان يک موسسه تحقيقاتي ، آموزشي و تبليغي و برخواسته از حوزه علميه قم با ارائه حقايق دين مبين اسلام و ايجاد مودت هر چه بيشتر بين مسلمانان به معرفي و نشر مكتب حقه اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام پرداخته و با اعتقاد بر اين كه حركت در اين راه نوراني جز  در ظل توجهات حضرت باري تعالي و عنايت ويژه حضرت ولي عصر (عج) ميسر نبوده و نخواهد بود، از همراهي و مساعدت عاشقان ولايت و امامت بر خوردار بوده است.
موسسه تحقيقاتي ولي عصر (عج) به بركت همجواري با حرم حضرت معصومه (س) و با همكاري پژوهشگران و  اساتيد توانمند،  علاوه بر تدوین موسوعه روایات ائمه (علیهم السلام ) در 27 جلد؛ کتب رجالی  در 25 جلد؛ نقد کتاب دکتر قفاری از علماء وهابیت در 3 جلد ، مناظره و مکاتبه با  دکتر حمدان الغامدی از اساتید دانشگاه ام القری عربستان در جلسات متعدد و مکاتبات متعدد و تنظیم آن در 3 جلد و ده ها جلد کتاب دیگر در دفاع از معارف اهل بیت (علیه السلام) که طول دو دهه فعالیت خود  به رشته تحریر در آورده است. از سال 1393 تدوين دانشنامه بزرگ ولايت و امامت با رويکرد پاسخ به شبهات وهابيت را آغاز نموده ،  کاري ارزشمند و بزرگ كه خلا آن در جهان تشيع به وضوح احساس مي شد.
بر اهل فضل و دانش پوشيده نيست که تدوين يک دانشنامه در مراحل مختلف از يافتن مدخل تا تاليف مقاله و چاپ و نشر، مستلزم گذشت زمان و هزينه فراواني است و اين موسسه غير دولتي و  غير انتفاعي ، به هيچ مرکز و ارگاني وابسته نيست و فقط با هزينه هاي شخصي مؤسس و کمک خيرين و متدينين اداره مي گردد.
همياري وكمك عزيزان و عاشقان اهل بيت (عليهم السلام)  در راستاي نشر معارف اهل بيت  عليهم السلام  و پاسخ به شبهات سيل گونه وهابيت مكتب تشيع، به قطع و يقين  داراي پاداش عظيم مي باشد.


* روش هاي حمايت از دانشنامه

1 – کمک هاي علمي ، افتخاري در بخش هاي (مدخل يابي ، پرونده علمي ، تدوين و تاليف)
2- کمک مالي در حد توان
3- پرداخت هاي مستمر ماهيانه
4- تقبل پرداخت درصدي از هزينه هاي يک ماه
5- پرداخت بخش عمده اي از هزينه هاي يک جلد
6- قبول هزينه  چاپ و نشر کتب و جزوات
۷- اهدا لوازم و تجهيزات مورد نياز
8 – کمک به ترجمه آثار به زبان هاي زنده دنيا
9- مشارکت در خريد ساختمان مناسب جهت دانشنامه
 

* راه هاي ارتباط باموسسه تحقيقاتي وليعصر (عج)

تلفن تماس: 37735831 -25 - 98+

 سامانه پيامک  :  10007238